Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

O nas

Nasza historia

Każdy z nas już od 19 roku życia pracował jako doradca finansowy, oferując klientom różnego typu produkty ubezpieczeniowe, otwarte fundusze emerytalne i kredyty hipoteczne. Na początku naszym celem było dorobienie do studiów, ale z czasem praca ta przerodziła się w prowadzenie biura i zarządzaniem zespołem doradców i agentów ubezpieczeniowych. Z jednej strony odpowiadaliśmy za wyniki sprzedażowe, z drugiej zaś za część administracyjno-rozliczeniową. Bardzo ważne było dla nas, aby każdy ze współpracowników mógł się rozwijać, ale też otrzymywać swoją prowizję na czas.
 
Jednak ciągnęło nas do świata IT. On był naszą kolejną prawdziwą pasją. Pierwszy system do rozliczeń prowizji zbudowaliśmy na własne potrzeby. Chcieliśmy też dać nowoczesne narzędzia do obsługi klientów naszym współpracownikom. Pierwsza wersja Berg CRM powstała już w 2010 roku. Wówczas znajomi z branży, a nawet konkurencyjne firmy, zaczęły się zgłaszać do nas z prośbą o wykonanie dla nich systemu CRM dedykowanego dla sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.

Rok później zamówień było już tak dużo, że postanowiliśmy zrezygnować na dobre ze sprzedaży ubezpieczeń i zrealizować swoje licealne marzenie o własnej firmie.  Zbudowaliśmy zespół programistów, który ciągle rozwija system CRM dedykowany dla doradców finansowych, agentów ubezpieczeniowych a także multiagencji i Towarzystw Ubezpieczeniowych. Z uwagi na nasze wcześniejsze doświadczenia najlepiej rozumiemy świat finansów i ubezpieczeń i dlatego nasze rozwiązania kierujemy właśnie do niego.
 
Stworzyliśmy pierwszy kompleksowy system CRM dedykowany branży pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego dostępny w miesięcznym abonamencie w wysokości abonamentu telefonicznego. System zawiera przede wszystkim funkcjonalności potrzebne do budowania bazy kontaktów, zarządzania umowami i relacjami z klientami. Na podstawie naszych doświadczeń, funkcje systemu zostały dobrane tak, aby realnie podnosić wyniki sprzedażowe. Z Berg CRM korzysta już ponad 2000 doradców i agentów ubezpieczeniowych w całej Polsce.
 
Wierzymy że, Berg CRM pozytywnie przyczynia się do jakości obsługi klienta, profesjonalizuje pracę zespołów sprzedażowych, doradców i agentów, a z własnego doświadczenia wiemy, że także realnie wpływa na zwiększenie wyników sprzedażowych.

Napisz do nas

Zapewniamy bezpieczeństwo na poziomie systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Zawsze szukamy talentów

 • Front End Developer

  Szukamy osoby chcącej rozwijać swoje umiejętności w obszarze tworzenia interface’u aplikacji z uwzględnieniem UX. Działamy z firmami z rynku finansowego i ubezpieczeniowego dostarczając...

  Aplikuj
 • Back End Developer

  PHP Symfony 3

  Aplikuj
 • New Business Manager

  pozyskiwanie nowych klientów

  Aplikuj
 • Account Manager

  wdrażanie klientów i wsparcie poprzez mail, chat, telefon

  Aplikuj

Zarządzając dużym zespołem należy znać potrzeby każdego i mieć ogląd działań całości grupy. W naszej pracy tylko wykonanie odpowiednich działań, w poprawnej kolejności prowadzi do reliazacji celów. Dzięki Berg CRM mogę monitorować realizację planów i realizować akcje dosprzedażowe na bazie klientów. Wiemy jakiemu klientowi, jakie są potrzebne produkty i kiedy - a to wprost przekłada się na systematyczne wzrosty sprzedaży.

Marek PosiadałaDyrektor Sprzedaży w Capitol Sp. z o.o.

Nasze doświadczenia pracy na różnych systemach CRM są długie. Korzystaliśmy z polskich i zagranicznych systemów CRM. Kluczowe dla nas jest dopasowanie systemu CRM pod wymogi branży ubezpieczeniowej. I to mamy w systemie Berg. Moim zdaniem Berg CRM to najlepszy system do zarządzania kontaktami i relacjami z klientami. 

Sławomir HajdugaPrezes Zarządu w Qfinance Sp. z o.o.

Expectum to ogólnopolska multiagencja ubezpieczeniowa, która skupia się na ubezpieczeniach grupa otwarta, ubezpieczeniach firmowych a także na ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych. Z uwagi na dynamicznie rosnącą grupę agentów, którzy z nami współpracują, zależało nam na programie który będzie przypominał o wznowieniach polis i zautomatyzuje nam proces rozliczeń prowizyjnych. Dzięki temu możemy dalej dynamicznie się rozwijać. 

Agnieszka DudekDyrektor ds. Rozwoju Sieci Zewnętrznej w Expectum Sp.zo.o.

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie Berg CRM ponieważ, szukaliśmy gotowego i sprawdzonego rozwiązania które mogliśmy dopasować pod własne procesy obługi klienta i rozliczeń prowizji. A nikt tak nie rozumie naszych potrzeb jak ludzie którzy kiedyś pracowali jako doradcy finansowi i agencji ubezpieczeniowi.

Łukasz NowakPrezes Zarządu w Alin Group

Współpracujemy z Berg CRM z uwagi na ich podejście do naszych indywidualnych potrzeb. Cenimy sobie otwartość i dostępność konsultatów, którzy pomogli nam skonfigurować system pod nasze procesy, nauczyli w pełni wykorzystać możliwości i mamy poczucie wsparcia z ich strony kiedy jest taka potrzeba.

Lucyna WardaPrezes Zarządu w FindFunds.pl

Załóż darmowe konto

i poznaj narzędzie, dzięki któremu zaczniesz sprzedawać więcej!